ODKAZY 02

KADEŘNICKÉ POTŘEBY A BRAZILSKÝ KERATIN PRO KRÁSNÉ VLASY

Arganový olej a Brazilský keratin nabízí revoluční řešení pro získání zdravých a krásných vlasů.
Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů i chemicky ošetřených. V našem eshopu na www.vlasova-pece.cz naleznete profesionální kadeřnické potřeby pro kadeřnické salony.

KRÁSNÉ VLASY A NEHTY

Každá žena by si měla dopřát kvalitní péči o své tělo. Ozdobou žen jsou nejen módní oděvy, kožené kabelky, boty, šperky nebo dámské luxusní hodinky. Žena by měla pečovat hlavně o kvalitu vlasů, pokožky těla a upravených rukou. Pro kvalitní vlasovou péči by měla zvolit profesionální vlasovou kosmetiku, vlasovou péči pro suché a jemné vlasy a brazilský keratin nebo regenerační masky a zábaly. Pro krásné nohy doporučujeme suchou medicinální přístrojovou pedikúru, kterou nabízí salony s manikúrou a pedikúrou.

CATERING OD CATERINGOVÉ SPOLEČNOSTI

Kvalitní catering je základem dobré společenské akce. Většina cateringových společností nabízí catering včetně švédských stolů nebo rautů. Rauty jsou oblíbené zejména pro firemní akce. Svatební hostiny nevyhnutelně patří ke každé svatební oslavě.

DŘEVĚNÉ HRAČKY

Dejte dětem prostor na hraní, možnost výběru ze široké nabídky našich dřevěných hraček. Naše dřevěné hračky jsou velmi kvalitní, se zajímavým designem. Nechte děti, ať si hrají a baví se. Zábavné hračky u nás.

CATERING A SVATEBNÍ HOSTINY

Pro plánovanou oslavu vždy oslovte profesionály v oblasti cateringu. Většina cateringových společností nabízí catering, švédské stoly, firemní občerstvení, rauty, grilování, ale i svatební hostiny pro svatební příležitosti. Ke každé svatební oslavě patří i svatební kameraman.

ATYPISHE HOLZ PALETTEN

Brauchen atypischen Paletten? Wir bereiten Sie Holzverpackungen nach Ihren Wünschen.

DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO DĚTI

Ručně malované dřevěné hračky jsou oblíbeným vánočním dárkem.

PŮJČOVNA MOTOREK

Spolehlivá půjčovna motorek s mnoholetou tradicí pronajímá celoročně luxusní cestovní motorky. Na webu www.pujcovna-motorky.cz si také můžete objednat dárkové poukazy na pronájem motocyklů jako dárek pro nadšené motorkáře.