ODKAZY 03

HOLZ PALETTEN

Kaufen Sie ein Paletten für den Transport von Ihrem

Sortiment.

MANIKÚRA A PEDIKÚRA

MANIKÚRA A PEDIKÚRA PRAHA – Provádění reflexních masáží nohou a další profesionální služby: MANIKÚRA A PEDIKÚRA PRAHA – suchá pedikúra Praha – medicinální pedikúra Praha – přístrojová pedikúra Praha – gelcolor Praha – gel color Praha – gel lak OPI Praha – gellak OPI Praha – striplac Praha – OPI Praha – Alessandro Praha.

VLASOVÁ KOSMETIKA

Vlasová kosmetika a vše pro Vaše vlasy od profesionála na českém trhu – vlasová kosmetika, vlasová péče pro suché a jemné vlasy a brazilský keratin nebo

navštivte profesionální kadeřnické salony

KARAVANY

Prodej karavanů a obytných přívěsů. Můžete využít obytné vozy a obytné přívěsyKaravany nebo levnější řešení s bazarovými karavany (hledejte karavany bazar ).

OBYTNÉ VOZY a KARAVANY

Luxusní Obytné vozy, obytné přívěsy a karavany naleznete v našem centru obytných vozů. I na použité karavany – karavany bazar zajišťujeme profesionální servis. Navštivte nás na www.mobilityarea.eu.

CATERING A SVATEBNÍ HOSINY

Naše cateringová společnost zajišťuje kompletní cateringRauty, Svatební hostiny, švédské stoly nebo občerstvení pro firemní akce.

SVATEBNÍ CATERING

Kvalitní catering nebo rauty zajistí cateringová společnost. Nechte si natočit svou svatební hostinu svatebním kameramanem. Rauty bývají součástí stavebního pohoštění. Oslovte svatební filmové studio pro natočení jedinečné svatební události.

DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO KLUKY I HOLKY

Dřevěné dekorace pro dětské pokoje jsou velmi oblíbené. Interiér oživí dětské lampičky, dřevěné poličky
nebo ručně malované nábytkové úchyty. Poličky chlapeckého pokoje doplní dřevěné hračky jako jsou auta,
karavany, obytné vozy a obytné přívěsy. Dívčí dětské pokoje doplní textilní hračky nebo loutky.

JÍZDA PO EVROPĚ S KARAVANY

Těm, co nevyhovuje dovolená v hotelech nebo penzionech a raději rádi cestují, je určena speciální sezónní nabídka karavanového
centra. Karavanyobytné přívěsy za osobní vozy nebo samotné obytné vozy nabízíme za výhodné ceny se záručním i pozáručním servisem. Můžete tak svobodně cestovat po Evropě.

SVATEBNÍ DEN

Každá dívka sní o krásné svatbě, svatebních šatech, družičkách. I svatební hostiny mohou být doplněny svatebními dekoracemi. Svatební video je pak uchováváno dlouho po svatbě. Pro kvalitní svatební catering proto oslovte profesionální svatební cateringovou společnost.

ČALOUNĚNÉ SEDACÍ SOUPRAVY PRO DĚTSKÉ POKOJE

Dětské pokoje mají svůj dětský nábytek – dětské stoly a židle, dětské čalouněné sedací soupravy, dětské lampičky a samozřejmě ke všemu patří dřevěné dekorace pro dětské pokoje. Jako dekorace jsou dnes velmi oblíbené dětské dřevěné hračky ručně malovaných pohádkových postav.