SVATBY & SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

SVATEBNÍ VIDEO PRAHA, SVATEBNÍ KAMERAMAN, NATÁČENÍ SVATEB

Budete-li si od nás přát natočení svatby či jiné společenské události, rádi to uděláme. Dbáme na to, aby prchavé zážitky z vašich výjimečných životních situací byly zaznamenány s co největší autenticitou, citlivostí a minimálním vlivem na jejich průběh. Nejraději tvoříme celé příběhy, které Vám budou stále připomínat nevšední pocity a atmosféru prožitých událostí, jakoby nikdy neskončily.


CENÍK

CENÍK NATÁČENÍ SVATEB, SVATEBNÍ KAMERAMAN


BALÍČEK HÝČKAT
Zahrnuje natočení záznamu, postprodukci – tedy střih a export do podoby DVD. Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem.
Pouze obřad: 4 000 Kč
Celá událost: 1 den / 8 000 Kč


BALÍČEK HÝČKAT VÍCE
Zahrnuje natočení záznamu, postprodukci – kreativní střih
s vložením externích audiovizuálních elementů na požádání, export do podoby dvou různých formátu dle výběru (DVD, Flash, DivX/XviD, apod.) Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem, ale i v průběhu postprodukce, přičemž platí, že klient má až 2 možnosti ke změně finální podoby díla před jeho uzavřením.

K dispozici je pětiletá archivace originálního záznamu pro případné další zpracování.
Pouze obřad: 7 000 Kč
Celá událost: 1 den / 12 000 Kč


BALÍČEK HÝČKAT NEJVÍCE
Natočení záznamu i postprodukce je zcela flexibilní na základě dohody
s klientem. Možnost natáčení na
2 kamery a export do podoby komerčně dostupných formátů dle výběru. Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman ve spolupráci s klientem. Klient má
5 možností ke změně finální podoby díla před jeho uzavřením. K dispozici je desetiletá archivace původního záznamu nebo předání originálního záznamu na externím médiu.
Cena: 27 000 Kč

BALÍČEK ZHÝČKAT
Možnost vytvoření scénáře
i stylizovaného hraného příběhu
v podobě filmového díla. Možnost pořízení záznamu více kameramany nebo s využitím pokročilých záznamových technik (steadycam, rameno). Možnost zinscenování žánrových (např. akčních) scén nebo natáčení ve studiu či jiných lokacích. Možnost nadstandardních postprodukčních úprav včetně základních retuší nebo barevných korekcí.
Cena: od 47 000 Kč

Výše uvedené cenové relace nezahrnují:
Dopravu 7 Kč / km, externí náklady související s ubytováním, náklady na vstupné, mýtné a poplatky, náklady na jednorázově užitelný spotřební materiál (printy, labely, paměťové nosiče nebo pronájem nadstandardní filmovací a postprodukční techniky), náklady na zkomponovanou nebo zakoupenou hudbu.

O FILMOVÉM STUDIU HITCHCUT

SVATEBNÍ FILMOVÉ STUDIO

HITCH+CUT=HÝČKAT
Slova hitch a cut pocházejí
z angličtiny: hitch=zádrhel a cut=střih, dohromady tedy „střih zádrhele“, které foneticky i významově evokují české slovo hýčkat a kdo by hýčkání neměl rád! HÝČKAT je totiž filozofií studia, které svým klientům poskytuje maximální komfort a pohodu, přátelské prostředí, konzultace a osobní přístup, a samozřejmě „podrbání na zádech“. HITCHCUT není ve filmovém světě neznámým pojmem – poprvé toto spojení použil Alfréd Hitchcock,
a označil jím skokový střih obrazu nejčastěji dvou celků, u nichž se nemění kompozice, ale snímaný objekt.


KONTAKT

KONTAKT NA SVATEBNÍ FILMOVÉ STUDIO

+420 604 894 081
info@hitchcut.cz
info@hyckat.czFILMOVÉ SVATEBNÍ STUDIO / NATÁČENÍ SVATEB A VÝROBA SVATEBNÍHO VIDEA PRAHA, OSTRAVA, OLOMOUC, HRADEC KRÁLOVÉ / SVATEBNÍ VIDEO PRAHA, OSTRAVA, PLZEŇ, OLOMOUC / SVATEBNÍ KAMERAMAN PRAHA, ČESKÝ TĚŠÍN, BRNO

SVATEBNÍ KAMERAMAN PRO SVATEBNÍ VIDEO PRAHA, BRNO, PLZEŇ, OSTRAVA, LIBEREC

SVATEBNÍ FILMOVÉ STUDIO (SVATEBNÍ KAMERAMAN) REALIZUJE SVATEBNÍ VIDEO PRO KLIENTY Z MĚST PRAHA, BRNO, PLZEŇ, OSTRAVA, OLOMOUC, LIBEREC, HRADEC KRÁLOVÉ, ÚSTÍ NAD LABEM, PARDUBICE.

SVATEBNÍ VIDEO / SVATEBNÍ KAMERAMAN PRAHA